• Trampolina ogrodowa Titanum 312cm 10 FT stabilna

Symbol: TR312TP/ost

Trampolina ogrodowa Titanum 312cm 10 FT stabilna

Brak towaru
1085.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność Brak towaru
Waga 60 kg
Zostaw telefon

Trampolina ogrodowa Titanum Plus - 312 cm / 10FT stabilna   

 Prezentowana trampolina posiada konstrukcję ze stali hartowanej, przez co jest bardzo wytrzymała oraz odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne, przez co nie poddaje się korozji. Dzięki dobremu wykonaniu materiał zachowuje swoje właściwości nawet przez kilka lat. Materiał wykonania jest pierwszej jakości. Słupy utrzymujące siatkę pokryte są gąbką PCV. Trampolina dodatkowo wyposażona jest w wejście na suwak lub rzep oraz zapinki. Wykonana jest z grubej i solidnej konstrukcji. Sprężyny w celu zapewnienia dłuższego działania zostały ocynkowane. 

 

Wszystkie Nasze Trampoliny  posiadają, znany na całym świecie, niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TUV GS. Mocna siatka zabezpieczająca, słupki konstrukcyjne pokryte warstwą grubej pianki, specjalnie wzmacniana, stabilna konstrukcja, hartowane sprężyny, zamykane wejście. To wszystko sprawia, że zabawa jest całkowicie bezpieczna.

bezpieczna trampolina ogrodowa 1 
Mocne sprężyny zapewnią zachowanie elastyczności przez wiele lat. Zwiększona liczba sprężyn zapewnia wytrzymałość do 150 kg przy jednoczesnym zachowaniu elastyczno