• Kategorie
  • Szukaj
  • Rowery trójkołowe

Szukasz gadżetu, który umili Ci spacery z dzieckiem i ułatwi przemierzanie wielu kilometrów w wygodny sposób? Masz dość marudzenia malucha, który – znużony jazdą – krzyczy lub płacze? Świetnie trafiłeś! Znajdziesz u nas wielofunkcyjne rowery trójkołowe. Proponowane modele zachwycą Cię swoją użytecznością i walorami praktycznymi. Sprawdź dostępne produkty i wybierz dla swojej pociechy najlepszą zabawkę, będącą jednocześnie środkiem transportu, gadżetem do rozwijania kondycji i wytrzymałości fizycznej, a także przestrzenią relaksu. Jak to możliwe? Poznaj zalety oferowanych w naszym sklepie rowerków.

Rower czy wózek? Nie musisz wybierać!

Planujesz dłuższą wyprawę i wiesz, że do pokonania macie spory dystans? Jeśli obawiasz się, że maluch będzie znudzony monotonną jazdą w wózku lub zmęczony pieszą wędrówką, postaw na rowerek trójkołowy. Oferujemy modele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, wyprofilowane siedzisko i oparcie. Dziecko podróżuje więc niczym w wygodnym wózku, jednak nie nudząc się! Kierownica i pedały dają mu poczucie kontroli nad kierunkiem jazdy, a atrakcyjne dodatki umilają czas spędzony podczas spaceru. Nie musisz się martwić, że maluch straci panowanie i niespodziewanie zmieni tor jazdy – dzięki pałąkowi połączonemu z kierownicą masz możliwość korygowania jego manewrów. Pojedziecie zatem tam, gdzie Ty zdecydujesz.

Rozwiązania gwarantujące komfort

O komfort jazdy dba baldachim przeciwsłoneczny, chroniący dziecko przed ekspozycją na promieniowanie ultrafioletowe. Zapobiega on nadmiernemu nagrzewaniu oraz oślepianiu przez słońce. Będzie też świetną ochroną przed niespodziewanym deszczem. Modele, które znajdziesz w naszej ofercie to kolorowe rowery trójkołowe dla dzieci, zdobione uroczymi motywami zwierzęcymi. Większość z nich ma opcję włączania atrakcyjnych dźwięków przykuwających uwagę małego pasażera – nawet długa podróż nie będzie nudna. Aktywność na świeżym powietrzu jest najważniejsza dla rozwoju dziecka. Chcesz zachęcić pociechę do wyjścia z domu? Wielobarwny pojazd z pewnością Ci pomoże, sprawiając, że spacery staną się przyjemnością.

Praktyczne rozwiązania, które docenisz

Pod konstrukcją wielu producentów umieszcza pojemny kosz na zabawki i podręczne akcesoria. To sprawia, że rower staje się świetną propozycją również jako środek transportu wykorzystywany podczas zakupów. Jest wygodny zarówno dla dziecka, jak i rodzica. W bagażniku pod siedziskiem umieścisz kupione produkty i dowieziesz je do domu bez dźwigania. Jeśli wybierasz się na długi spacer, włożysz tam przekąski i ulubione przedmioty malucha. Oferujemy modele rowerków, w których obrócisz siedzisko, aby widzieć swoją pociechę. To alternatywa dla wózka spacerowego, dedykowana dzieciom umiejącym samodzielnie siedzieć.

Wstęp do nauki jazdy na jednośladzie

Chcesz, aby maluch powoli wdrażał się do samodzielnego przemieszczania się na rowerze? W tym celu postaw na trójkołowy rowerek biegowy – na nim dziecko zapozna się z techniką jazdy na jednośladzie, nauczy się utrzymywać równowagę oraz nabędzie wprawy w panowaniu nad pojazdem. Wielu rodziców potwierdza, że dzięki modelom biegowym, a więc pozbawionym pedałów, późniejsza nauka jazdy na klasycznych rowerach odbywała się łatwiej i dawała szybsze rezultaty. W naszej ofercie znajdziesz rowerki trójkołowe 2w1 z możliwością demontażu trzeciego koła, gdy stanie się zbędne. Wtedy zyskujesz jednoślad, na którym Twoja pociecha może doskonalić swoje umiejętności.

Wybierz model idealny

Duży wybór rowerków trójkołowych dla dzieci sprzyja dokonaniu satysfakcjonujących zakupów. Sprawdź dostępne rowerki w rozmaitych wariantach kolorystycznych, a także wzorach. Pompowane kółka i wyprofilowane oraz regulowane siedzisko decydują o jakości jazdy. Lekka konstrukcja zapewnia łatwość balansowania, a brak ostrych krawędzi i elementów potencjalnie zagrażających maluchowi wpływa na bezpieczeństwo. Intensywne barwy, ciekawe i oryginalne motywy oraz staranne zdobienia czynią te produkty niezwykle atrakcyjnymi w oczach maluchów, oraz ich rodziców. Podróż nigdy nie była tak wygodna!