• Kategorie
  • Szukaj
  • Rowery biegowe

Umiejętność jazdy na rowerze umożliwia szybsze przemieszczanie się, a także daje sposobność do świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Chcesz zafundować swojemu dziecku zabawkę, która wesprze jego rozwój fizyczny? Postaw na rowerek biegowy – na nim maluch nauczy się utrzymywać równowagę, będzie ćwiczył koordynację ruchową oraz wzmocni mięśnie. Taki pojazd bez pedałów to doskonały wstęp do nauki jazdy na klasycznym jednośladzie. Dziecko oswoi się z jego prowadzeniem, dzięki czemu w przyszłości łatwiej będzie mu opanować tradycyjny model. Sprawdź produkty, które dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz dla swojej pociechy prezent doskonały!

Czterokołowe rowerki dla najmłodszych

Nawet dzieci, które mają rok, mogą wdrażać się do jazdy na rowerze. Wystarczy dobrać dla nich odpowiednią wielkość zabawki, aby zapewnić im komfort i bezpieczeństwo. Pierwszy czterokołowy rower pchacz lub jeździk ma decydujące znaczenie w budowaniu nastawienia do jazdy na jednośladzie, dlatego zadbaj, żeby maluch się nie zraził. Duże koła wykonane z miękkiej pianki amortyzują wstrząsy, stabilna konstrukcja ułatwia utrzymanie równowagi, a lekkość rowerka zapewnia wygodne przemieszczanie się. Jednocześnie produkty dla najmłodszych są pozbawione ostrych krawędzi i elementów potencjalnie zagrażających bezpieczeństwu dziecka. Antypoślizgowe rączki i wyprofilowane siodełko sprawią, że maluch nie będzie chciał zejść ze swojego pojazdu!

Drewniane rowerki – wybierz zabawkę w duchu eko

Oferujemy drewniane rowery biegowe dla dzieci – ich estetyka zachwyca, są one lekkie oraz przyjazne najmłodszym. Mogą ich używać maluchy już od pierwszego roku życia. Znajdziesz tu modele na trzech kółkach, więc stabilizacja i utrzymanie równowagi nie sprawią trudności. Są one świetną propozycją na początek nauki balansowania oraz panowania nad torem jazdy. Gdy uznasz, że nadszedł ten moment, zdemontuj trzecie kółko i podnieś dziecku poprzeczkę! Rowerki biegowe 2w1 to sposób na oszczędność i jednoczesne ułatwienie nauki.

Rowerek biegowy dla starszych dzieci

Jeśli Twoja pociecha opanowała już jazdę na czterokołowcu, możesz podarować jej dwukołowy rower bez pedałów. W naszej ofercie znajdziesz rowery z wygodną platformą do postawienia nóg w trakcie jazdy, regulowaną wysokością siodełka i kierownicy – taki pojazd rośnie razem z dzieckiem, posłuży więc przez wiele sezonów. Dodatkowym wyposażeniem tych produktów jest hamulec. Choć mały kierowca może swobodnie zatrzymać się, opuszczając nogi, zyskuje też sposobność ćwiczenia tradycyjnego hamowania. To świetny trening przygotowujący do jazdy na klasycznym jednośladzie.

Sprawdź wielofunkcyjne rowerki dla dzieci

Zastanawiasz się, czy istnieje rower, który zaspokoi potrzeby Twojego dziecka przez wiele lat? Mamy taki w ofercie! To model 4w1, który pełni funkcję jeździka, rowerka biegowego, trójkołowca z pedałami i standardowego jednośladu.

Pompowane kółka, odporna guma niepodatna na uszkodzenia, wytrzymała rama, która przetrwa niejeden upadek – te elementy warunkują komfort i bezpieczeństwo. Maluch może cieszyć się jazdą w każdych warunkach. Poradzi sobie nie tylko na asfalcie, ale również na trawie czy innym podłożu.

Design dopasowany do indywidualnych preferencji

Proponujemy szeroką gamę kolorystyczną rowerków, pośród których znajdziesz idealne rozwiązanie dla swojego dziecka. Dla miłośników motywów zwierzęcych odpowiedni będzie pojazd-zebra lub stylizowany na pieska czy pszczółkę. Na taki jeździk dziecko z chęcią wsiądzie i aktywnie spędzi czas na świeżym powietrzu. Nieco starsi rowerzyści docenią intensywne barwy – zarówno dziewczynki, jak i chłopcy odnajdą odpowiednie dla siebie modele.

Zależy Ci, żeby Twoje pociechy dobrze się rozwijały? Zabawki ogrodowe zachęcą je do ruchu, co pozwoli poprawić ich kondycję, wytrzymałość oraz odporność. Sprawdź dostępną ofertę i podaruj swojemu dziecku wysokiej jakości gadżet, który pozwoli mu w bezpieczny sposób wdrażać się do nauki na rowerze. Zachęcamy do weryfikacji asortymentu i zapewniamy, że nasze produkty są przyjazne maluchom.