• Maść ogrodnicza - Funaben plus 03 PA 350g

Symbol: 162607

Maść ogrodnicza - Funaben plus 03 PA 350g

21.80
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 507016333

Zostaw telefon

Maść ogrodnicza - Funaben plus 03 PA 350g

Jest to pasta grzybobójcza którą stosuje się do drzew i krzewów. Zwalcza ona rdzę kory, zgorzel kory, raka i leukostomozę.

Ta ogrodnicza maść jest stosowana w zabezpieczaniu ran na drzewach i krzewach, np. po szczepieniu. Jest łatwa w użyciu.

Maść ta zabezpiecza rany drzew i krzewów - niezależnie od gatunku.

Maść ta tworzy fizyczną barierę chroniąc w ten sposób rany drzew i krzewów przed czynnikami zewnętrznymi. W ten sposób przyspiesza zabliźnianie się ran.

 
Skład:
Zawiera neutralne składniki, które tworzą fizyczną barierę na powierzchni rośliny. Dość skutecznie chroni tkanki roślin przed przenikaniem chorobotwórczych patogenów.
Maść ta nie jest środkiem ochrony roślin. Nie zawiera także substancji aktywnych, które mogą być niebezpieczne.
 
Zastosowanie:
Maść przeznaczona jest do bezpośredniego malowania ran drzew i krzewów.
Jest niezbędna do zabezpieczania ran roślin po ich cięciu, uszkodzeniu spowodowanym przez wichury, bądź w przypadkach pękania kory lub po wszelkich innych zabiegach pielęgnacyjnych które odsłaniają tkanki.
Polecamy go do stosowania w sadach, ogródkach przydomowych i działkowych oraz w innych miejscach które spełniają funkcje rekreacyjno - wypoczynkowe, zdrowotne bądź estetyczne. Maść ta jest idealna np. przy zabezpieczaniu ran powstałych przy formowaniu krzewów ozdobnych, szczepieniu drzew i drzewek czy zabezpieczaniu pędów róż po ich obcięciu, bardzo dobrze wspomaga to wybudzanie się roślin do nowego sezonu wegetacyjnego.
Sposób użycia:
Zawartość opakowania należy dokładnie wymieszać do uzyskania pasty o jednolitej konsystencji. Rany po cięciu i innych uszkodzeniach, należy oczyścić i wyrównać brzegi. Maść należy równomiernie rozsmarować po całej uszkodzonej powierzchni używając pędzla, nie należy zapomnieć o obrzeżach rany, te również należy posmarować maścią. Naruszone miejsca należy pomalować możliwie najszybciej (do 2 – 3 dni po cięciu lub powstaniu uszkodzenia). Preparat można stosować przez cały rok. Nie należy stosować w deszczu i w czasie mrozów.
 
Produkt przechowywać w temperaturze od 5°C do 30°C
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie