• Kategorie
  • Szukaj
  • Małe Lalki

 

W ofercie sklepu znajdą Państwo oryginalne małe lalki Berenguer, które są doskonale wykonane. Ze szczególnym pietyzmem zostały odwzorowane najdrobniejsze detale anatomiczne. Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza bobasy z serii La Newborn. Wyprodukowane są z bezpiecznego dla dzieci winylu. Tworzywo to jest przyjemne w dotyku, dlatego małą lalkę można kąpać w wodzie bez ryzyka uszkodzenia.
W tej kategorii znajdują się wyłącznie mniejsze egzemplarze, których wielkość nie przekracza 30 cm. Rozmiary wszystkich laleczek dopasowane odpowiednio do wieku dziecka. Z racji tego, że są to zabawki anatomiczne, to mają ruchome ręce, nogi i główki oraz wyraźnie zaznaczoną płeć. Dlatego można kupić model w wersji damskiej lub męskiej. W opisie każdego produktu znajdują się informacje na ten temat.

Lil Cutesies Berengue — małe lalki dla dziewczynek od drugiego roku życia

Prezentowane na tej stronie lale Mimi, Bibi i Lulu to marzenie każdej kilkulatki. Małe lalki mają piękne buzie z charakterystyczną dla każdej z nich minką. Wyróżniają się na tle innych modeli dużymi, wyraźnymi oczami, które się nie zamykają. Nadają się do zabawy praktycznie w każdych warunkach. Mogą towarzyszyć dziecku w trakcie kąpieli w wannie oraz długiej podróży samochodem. Ruchome części ciała pozwalają na zmianę pozycji z siedzącej na leżącą. Mała lalka z serii Lil Cutesies Berenguer ma wysokość 21 cm. Dla bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników włoski nie są wykonane z tworzywa. Fryzura jest „wyrzeźbiona” oraz udekorowana ładną, gumową kokardką. Laleczki ubrane są w kolorowe ubranka, które można zdejmować i zakładać. Wszystkie elementy zabawki są wykonane zgodnie z rygorystycznymi normami bezpieczeństwa UE. Każdą małą lalkę zapakowano w kartonik z szybką.

Mała lalkato idealny prezent dla dziewczynki

Z myślą o rodzicach, którzy szukają bezpiecznej zabawki dla dziecka, proponujemy małe lalki Berengue. Ich największą zaletą jest wysoka jakość materiałów użytych do produkcji. Są pięknie wykonane i zachęcają do zabawy. Mają:

   przyjazne buzie,

   gładką powierzchnię „skóry”,

   wyrazistą mimikę.

Figurki niemowlaków są lekkie, stąd przeznaczone są dla grupy wiekowej od 2 lat wzwyż. Nie mają małych elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla zdrowia lub życia.
W sklepie dostępne są różne serie małych lalek, tj.:

   13 cm — Mini Nursery,

   21 cm — Lil Cutesies,

   25 cm — La Newborn.

Wszystkie małe lalki są zapakowane w pudełka z okienkiem. W tej postaci mogą być wręczone z okazji urodzin lub Dnia Dziecka.
Składając zamówienie online, mają Państwo gwarancję, że zostanie ono wysłane terminowo. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniższej oferty.