• Kategorie
  • Szukaj
  • Krzesła, leżaki

Chcesz wykreować w ogrodzie przestrzeń relaksu dla siebie i Twoich bliskich? Do tego celu konieczne są odpowiednio dobrane meble – z nimi działka staje się wygodnym miejscem do wypoczynku. W naszym asortymencie oferujemy leżanki na taras i do ogrodu. To wygodne siedziska, których bogaty wybór ułatwia dokonanie satysfakcjonujących zakupów. Kup modele odpowiadające Ci pod względem wizualnym i praktycznym. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Rozkładane krzesła ogrodowe

Fotele z możliwością regulowania pozycji oparcia to nowoczesne leżanki, które dopasowują się do indywidualnych preferencji użytkownika. Niezależnie od tego, czy pragniesz siedzieć wyprostowany, czy wolisz się położyć – te modele odpowiadają na Twoje potrzeby. Mechanizm w podnóżku zapewnia wygodny sposób kontrolowania zmiany pozycji. Nie musisz zatem schodzić z krzesła, aby zmienić kąt nachylenia i możesz swobodnie regulować jego ustawienia zgodnie z indywidualnymi preferencjami! Kupując kilka produktów w takiej samej kolorystyce i wzornictwie, zyskujesz komplet ogrodowy dla siebie i swoich gości. Lekka konstrukcja pozwala zabrać go na plażę lub na biwak. Bez trudu przewieziesz całość w bagażniku.

Leżanki – alternatywa dla hamaka

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu nie musi wiązać się z aktywnością. Podaruj sobie leżankę jednoosobową, na której w komfortowy sposób wyciągniesz zmęczone ciało i dasz mięśniom szansę na regenerację. To świetny pomysł, jeśli marzy Ci się popołudnie z książką lub drzemka w promieniach słońca. W naszej ofercie znajdziesz produkty na stabilnych stelażach, które utrzymają maksymalnie 150 kg (modele dedykowane jednej osobie). Konstrukcja wyłożona miękkim materacem z zagłówkiem zapewnia wygodną pozycję, a wodoodporny materiał jest wytrzymały i niepodatny na działanie czynników zewnętrznych. Z łatwością możesz go wyczyścić, dzięki czemu Twoja leżanka będzie wyglądać nienagannie i zachęcać do odpoczynku.

Wypoczynek w większym gronie też się uda!

W naszej ofercie znajdują się nie tylko leżanki jednoosobowe, ale także modele dwuosobowe. Bez trudu położycie się we dwoje na wygodnym materacu wyposażonym w dwa zagłówki. Wytrzymuje on obciążenie do 200 kg.

Martwisz się, że miłe chwile na świeżym powietrzu zakłócą natarczywe insekty? Osy, muchy i komary to prawdziwe utrapienie w letnie dni, gdy pragniesz odpocząć. Aby zapobiec irytującemu bzyczeniu nad uchem, wybierz leżankę z moskitierą, która osłoni Cię przed owadami. Cienka siateczka nie zaburza swobodnego przepływu powietrza, możesz zatem cieszyć się przewiewnym chłodem bez latających intruzów.

Nowoczesny design ozdobą Twojej działki

Oferujemy leżanki ogrodowe i tarasowe, które są tworzone zgodnie z najnowocześniejszymi trendami stylistycznymi. Neutralne barwy – szarość, beż i czerń – wpisują się w każdą aranżację i wyglądają elegancko. Wybierając nasze produkty, zyskujesz pewność wysokiej jakości i odporności. Konstrukcje wykonywane są ze stali malowanej proszkowo, a więc odpornej na działanie czynników atmosferycznych. Nie pojawi się na nich rdza, a farba nie odpryśnie. Przez wiele sezonów Twoja leżanka będzie prezentować się doskonale.

Komfort przede wszystkim dzięki akcesoriom dodatkowym

Nasze produkty są wyposażone w parasole, dzięki którym uzyskasz odpowiedni cień. Nie musisz zmagać się z przestawianiem leżaka, aby osłonić się od słońca. Możliwość regulowania ustawienia daszku zapewnia Ci ochronę przed nadmierną ekspozycją słoneczną, a co za tym idzie – komfortowy odpoczynek. Elementy ustawisz w dowolnym miejscu w ogrodzie i swobodnie je przemieścisz, zgodnie z aktualnymi potrzebami. Wiele z nich ma kółka, które ułatwiają transport w obrębie działki.

Sprawdź oferowane w naszym asortymencie modele i wybierz dla siebie oraz swojej rodziny i gości najlepsze leżanki, na których w miłej atmosferze spędzicie wspólne chwile, ciesząc się relaksem na łonie natury. Nasze produkty to zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne elementy, które warto ustawić przed domem lub na tarasie. Bogata oferta umożliwia Ci zakup towaru idealnego.