• Kategorie
  • Szukaj
  • Klony

Efektowne klony doskonale wpasują się w każdy ogród. Są właściwym wyborem zarówno na większą, jak i mniejszą działkę. W naszej ofercie znajdują się różne odmiany tego popularnego gatunku drzewa. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom amatorów roślin o charakterze dekoracyjnym, czego dowodem jest szeroki wybór wariantów o ozdobnych liściach. Pod tym kątem warto zwrócić uwagę na klon czerwony szczepiony na pniu, który zachwyca wieloma walorami estetycznymi. Dodatkowym atutem prezentowanych produktów są stosunkowo małe wymagania glebowe. Za pomocą klonów z łatwością można urozmaicić przestrzeń całego ogrodu i zadbać o jego efektowny wygląd. W ich pobliżu warto ustawić ławki ogrodowe, tworząc obszar idealny do wypoczynku na świeżym powietrzu. Mamy bogaty wybór klonów, dzięki czemu z łatwością dopasujesz rośliny do możliwości przestrzennych ogrodu oraz charakteru pozostałych gatunków drzewek i krzewów.

Klon czerwony na pniu – dlaczego warto go wybrać?

Majestatyczny klon czerwony szczepiony na pniu okaże się idealny dla osób, które chcą zadbać o atrakcyjny wygląd jesiennego ogrodu. Właśnie o tej porze roku roślinność zachwyca ciemnopomarańczowymi lub czerwonymi liśćmi. W sprzedaży znajdują się gatunki, którym nie sposób odmówić piękna, również poza jesiennym sezonem. Przykładem może być klon palmowy Wschodnia Elegancja, wyróżniający się w okresie wiosenno-letnim błyszczącymi, zielonymi listkami. Oferujemy szeroki wybór produktów z koroną w kształcie piramidy. Poszczególne rodzaje różnią się między sobą wysokością – sprzedaż obejmuje zarówno wysokie, jak i nieco niższe drzewa liściaste. Klon, w zależności od gatunku, może osiągnąć nawet do 30 metrów, czego dowodem jest klon jesionolistny Jawor. Alternatywą są znacznie niższe drzewka palmowe, które rosną do wysokości od 3 do 5 metrów. Tego typu odmiany doskonale sprawdzają się głównie w przydomowych lub skalnych ogrodach.

Atrakcyjne drzewa liściaste – klon w ozdobnej odsłonie

W naszym sklepie można zamówić produkty w przystępnych cenach. Udowadniamy, że ozdobne gatunki nie muszą wiązać się z wysokimi kosztami. Przykładem jest także klon szczepiony na pniu. Atrakcyjna, cena, którą proponujemy, dotyczy roślin najwyższej jakości, które przyjmują się na różnych stanowiskach glebowych. Warto zwrócić uwagę na szczegółowe wymagania wybranych gatunków. Proponujemy między innymi dedykowane wilgotnej glebie o kwaśnym odczynie oraz takie, które nie tolerują podmokłego podłoża. Niektóre z nich preferują nasłonecznione stanowiska, zachwycając soczystym kolorem liści. Przykładem jest klon czerwony na pniu w odmianie palmowej. W naszej ofercie znajdują się także propozycje pospolite, typu Crimson King czy bardziej ozdobne rodzaje, jak chociażby Red Sunset Franksred. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub online, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat wyselekcjonowanych drzewek.