• Jabłoń Lobo START PACK ®

Symbol: 10339

Jabłoń Lobo START PACK ®

17.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 507016333

Zostaw telefon

Jabłoń Lobo START PACK ® 

Jest to odmiana kanadyjska jesienna. Odmiana ta rośnie dość silnie, tworzy rozłożystą i dużą koronę. Drzewo jest odporne na mróz i mączniaka, ale wrażliwe na parcha. Owocuje wcześnie, rodzi prawie corocznie kuliste, lekko stożkowe, duże i wyrównane jabłka, które pokryte są prawie w całości rozmytym, ciemno-karminowym rumieńcem oraz delikatnym nalotem. Miąższ ma soczysty, kruchy, słodko-kwaskowaty, lekko aromatyczny.

Dojrzałość zbiorcza - połowa września

Zapylacze: Gloster, Spartan, Jonatan, Cortland, Wealthy, James Grieve

Podkładka: M26

 

Nowo wsadzonym drzewkom które mają gołe korzenie, należy wiosną przyciąć gałązki o 1/3 ich długości. Należy to zrobić aby przywrócić równowagę pomiędzy korzeniami a częścią nadziemną oraz aby nadać odpowiedni kształt koronie młodego drzewka. Drzewka które sadzimy na jesień, należy przyciąć przed pierwszą wiosną.

Rośliny który mają silny system korzeniowy oraz mikoryzę na korzeniach i specjalny balot z zaimpregnowanymi trocinami utrzymującymi wilgoć w korzeniach.

Sadzonki zabezpieczamy przed wysyłką i dzięki temu mogą one spokojnie przebywać w podróży nawet 20 dni, bądź jeśli nie macie możliwości wsadzenia drzewka od razu po otrzymaniu. Rośliny które są kopane z gruntu, można sadzić na jesień przy dobrej pogodzie nawet do grudnia.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie