• Kategorie
  • Parametry
  • Huśtawki ogrodowe

Każdy, kto posiada dom z terenem zielonym, doskonale wie, jak przydatna jest huśtawka ogrodowa. Zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, jest ona źródłem ogromnej frajdy, a także świetnym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu po ciężkiej pracy. Duże siedzisko huśtawki ogrodowej gwarantuje najwyższy stopień komfortu. Produkt ten będzie nieodłącznym elementem codziennego życia całej rodziny. Nada się do przyjemnej pogawędki, poczytania książki czy popołudniowej sjesty. Dostępne w tej kategorii produkty wyposażone zostały w szereg rozwiązań, zwiększających wygodę użytkowania. Należy do nich zaliczyć wysuwane podstawki na napoje, sprężynowe, stabilne mocowanie i możliwość rozłożenia siedziska dużej huśtawki ogrodowej tak, aby można było się na niej położyć. Pod względem konstrukcyjnym na uwagę zasługują najwyższej jakości spawy i stal malowana metodą proszkową. Maksymalne obciążenie – w zależności do modelu – najczęściej wynosi aż 300 kilogramów. Prezentowane bujawki są bardzo bezpieczne, co zawdzięczają między innymi elementom wykończeniowym nóg w postaci specjalnych gum antypoślizgowych.

Duża huśtawka ogrodowa – którą najlepiej wybrać?

Atrakcyjna wizualnie, duża huśtawka ogrodowa jest marzeniem wielu dzieci i dorosłych. Zastanawiając się, którą wybrać, warto zweryfikować kilka parametrów. Jednym z najważniejszych jest rozmiar huśtawki. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty o różnych gabarytach. Co więcej, oprócz klasycznych bujawek leżakowych proponujemy zakup koszy i foteli wiszących. Tego typu siedziska są coraz częściej wybierane ze względu na bardzo duży komfort i możliwość przechylania się w różne strony. Bez względu na rodzaj każda huśtawka ogrodowa powinna być stabilna, dlatego warto zwrócić uwagę na materiały, które zostały użyte do produkcji. Nie zaleca się zakupu takich przedmiotów, które zostały wyprodukowane wyłącznie z wykorzystaniem lekkich komponentów (np. aluminium, niektóre odmiany drewna). Dokonując wyboru, najlepiej kierować się własnymi potrzebami. Czasem jednak kompromis nie jest możliwy. Wówczas warto zdecydować się na kupno klasycznej huśtawki z siedziskiem, na której można się również kłaść.

Huśtawka ogrodowa – siedzisko

Pod względem wielkości huśtawki ogrodowe z siedziskiem zdecydowanie należą do największych i pozwalają zrelaksować się wielu osobom jednocześnie. Wykonane z metalowych tworzyw bujawki można umieścić na trawniku, przy domowym placu zabaw, a także na tarasie. Łatwo je przestawić, dlatego mogą pełnić funkcję dodatkowych miejsc do siedzenia przy stole, jeśli zaprasza się dużą liczbę gości na grilla lub obiad na świeżym powietrzu. Dzięki wysokiemu stopniowi wytrzymałości mechanicznej i odporności na warunki atmosferyczne prezentowane produkty będą służyły przez wiele długich lat bez widocznych oznak użytkowania. Atrakcyjny design naszych huśtawek idealnie dopasuje się do każdej przestrzeni. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem sprzętów ogrodowych Garden Forever i składania zamówień na wybrane produkty! Polecamy również kosze bujane, które są uwielbiane przez dzieci. Szeroka paleta kolorystyczna naszego asortymentu umożliwia dopasowanie modelu do preferencji.