• Kategorie
  • Szukaj
  • Hortensje

Różnokolorowe kwiaty są najlepszą ozdobą ogrodu. Z myślą o wyjątkowo rozłożystych kwiatostanach warto zwrócić uwagę na hortensje. Proponujemy różne odmiany, które zachwycają intensywnością kolorów. W zależności od indywidualnych preferencji można zdecydować się na rośliny w tonacjach różu, fioletu, bieli, błękitu, czerwieni lub zieleni. Oferta obejmuje odmiany bukietowe i bardziej rozłożyste – ogrodowe. Dla amatorów różowych kwiatostanów doskonałym wyborem będzie Pink Lady. Krzew najlepiej przyjmuje się na glebach bogato nawożonych, które utrzymują wilgoć. Kwaśne i żyzne podłoże zapewnia roślinie optymalne warunki. W sprzedaży znajduje się także hortensja bukietowa Early Sensation, która jest jedną z najczęściej wybieranych odmian. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób ceniących sobie mniej standardowe rozwiązania. Wśród bardziej oryginalnych propozycji warto wymienić Vanilla Fraise o niezwykle efektownych, różowo-czerwonych kwiatach.

Hortensja bukietowa – Pink Lady i inne odmiany

Posiadamy bardzo bogatą ofertę hortensji bukietowych, które różnią się wielkością oraz kolorem kwiatostanów. W sprzedaży znajdują się gatunki wykazujące satysfakcjonującą odporność na wahania temperatury. Takie odmiany jak hortensja Early Sensation czy Pink Lady doskonale sprawdzą się w roli efektownej oprawy ogrodu. Można je posadzić także w małych, przydomowych ogródkach. Stanowią odpowiedni wybór na duże przestrzenie działkowe. Większość oferowanych produktów zachwyca pełnią kolorów latem oraz jesienią. Dzięki różnym tonacjom kwiatostanów z łatwością można zadbać o idealną spójność kolorystyczną całego ogrodu. Bez problemu dobierzesz odcień, który spełni Twoje oczekiwania. Proponujemy rośliny idealne do posadzenia w zacienionych miejscach. Jednak w ofercie znajdują się też takie, które będą rosły narażone na promienie słoneczne. Większość odmian bukietowych osiąga maksymalną wysokość do 2 metrów, przez co pasują do niedużych ogrodów.

Hortensja Pink Lady czy Early Sensation? Najpopularniejsze gatunki

Naszym Klientom oferujemy najpopularniejsze hortensje bukietowe oraz ogrodowe, aby jak najlepiej dostosować rośliny do specyfiki ogrodu i indywidualnych preferencji. Większość proponowanych krzewów należy ściółkować korą sosnową oraz nawozić obornikiem i kompostem, aby dostarczyć glebie niezbędnych składników odżywczych. W sprzedaży znajduje się między innymi hortensja Phantom na pniu czy nie mniej efektowne odmiany, takie jak Jip Blue, Magical Moonlight, White Delight, Sarena Blue, Red Beauty, Curle Sparkle Hot Pink, Tardiva czy Early Pink. Szczególnym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszy się Early Sensation oraz Pink Lady. Warto także zwrócić uwagę na rośliny, które doskonale sprawdzają się na balkonach. Dzięki kolorowym produktom z łatwością można zadbać o malowniczą oprawę tarasu. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym wyborem tonacji kwiatostanów. Regularnie powiększamy swoją ofertę o nowe odmiany.