• Kategorie
  • Szukaj
  • Duo

Dla osób, które nie potrafią zdecydować się na wybór ulubionego owocu, świetnym rozwiązaniem są drzewka owocowe duo. Posiadamy bardzo bogatą ofertę takich roślin, w tym także warianty podzielone aż na trzy różne rodzaje. Staramy się często dodawać nowe propozycje, mając na uwadze oczekiwania Klientów. Sprzedajemy zarówno najczęściej spotykane jabłonie oraz grusze, jak i sadzonki porzeczek. Oferta obejmuje przede wszystkim artykuły, które najlepiej rosną na żyznej, umiarkowanie wilgotnej glebie. Nasze propozycje będą doskonałe dla osób, którym zależy na zróżnicowaniu smaków ulubionych owoców. Poszczególne produkty łączą w sobie odmiany o zróżnicowanej kwaskowatości i słodkości owoców. Warto zwrócić uwagę na rośliny dające owoce w nieco innym terminie. Przykładem jest chociażby drzewko gruszy z faworytką i konferencją, które kwitną kolejno pod koniec sierpnia i pod koniec września.

Czy drzewka owocowe duo są kłopotliwe w uprawie?

Początkujący amatorzy sadzonek owocowych często rezygnują z wariantów duo, obawiając się, że są one dość trudne w uprawie. W rzeczywistości jednak połączenie dwóch typów szybko przynosi miarodajne efekty, a pielęgnacja roślin nie jest kłopotliwa nawet dla osób bez doświadczenia. W naszej ofercie można znaleźć między innymi gatunki kolumnowe duo, które świetnie sprawdzają się w małych ogrodach lub w uprawie doniczkowej. Przykładem takiej propozycji jest grusza Saphira i Decora. Dbamy o to, aby proponowane produkty były jak najlepiej dopasowane pod kątem preferowanych warunków uprawy. Drzewka duo łączą ze sobą gatunki o takich samych wymaganiach, dzięki czemu oba znakomicie się przyjmują. Pamiętamy o tym, aby dobrane odmiany nie dominowały nad sobą, tylko wspólnie rodziły upragnione plony. Propozycje sprzedawane w donicach z powodzeniem mogą być uprawiane na tarasach i balkonach. Należy pamiętać o uchronieniu ich przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Efektowne drzewka owocowe duo

Nasze produkty są doskonałym wyborem nie tylko ze względu na możliwość uprawy paru roślin jednocześnie. Oferujemy rośliny o walorach estetycznych, które doskonale dekorują ogrodu. Przykładem są drzewka kolumnowe duo – w sprzedaży znajduje się między innymi grusza łącząca Saphira i Decora. Zestawione propozycje często różnią się kolorem, wielkością oraz smakiem. Dzięki temu można wypełnić ogród różnokolorowymi roślinkami, aby dodatkowo urozmaicić jego przestrzeń. Oferta obejmuje roślinność dorastającą do zróżnicowanych wysokości. Osoby poszukujące drzewka doniczkowego na balkon lub taras mogą zdecydować się na przykład nad jabłoń Gloster + Kosztela, która sięga od 2 do 2,5 metra. W podobnej wysokości można znaleźć grusze – alternatywą są gatunki przekraczające 3 metry. Wybierając odmianę duo, warto kierować się przede wszystkim terminem wydawania zbiorów. Proponujemy głównie gatunki samopylne, co dodatkowo ułatwia ich uprawę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą roślin duo.