• Kategorie
  • Szukaj
  • Czereśnie

Właściciele działek i przydomowych ogrodów, mają wiele możliwości zagospodarowania przestrzeni. Oprócz kolorowych kwiatów i bujnych krzewów warto również zdecydować się na zasadzenie drzewek, które będą dostarczały sezonowych, bardzo smacznych i zdrowych owoców. Przynosi to wymierne korzyści, gdyż dzięki nim można zapewnić sobie dostęp do zacienienia, a ponadto wzbogacić ogród o dodatkowy element dekoracyjny. Drzewa owocowe czereśnie nie tylko dają obfite plony, ale także efektownie się prezentują w okresie kwitnienia. W przeciwieństwie do kwiatów nie wymagają tak intensywnej pielęgnacji, dlatego stanowią idealny wybór dla osób, które nie mają czasu na ciągłe doglądanie roślin. W naszej ofercie internetowej znajdziesz między innymi wiele odmian czereśni, które różnią się od siebie smakiem, wielkością oraz obfitością zbiorów. Przystosowane są do wzrostu w polskich warunkach klimatycznych, dlatego nie musisz się obawiać, że drzewka nie przetrzymają mroźnych zim czy bardzo suchego lata.

Czereśnia Kasandra – duże i smaczne owoce

Staramy się, aby w naszym asortymencie znalazło się wiele odmian drzewek, które różnią się od siebie metodą uprawy oraz wielkością i smakiem owoców. Są to gatunki odporne na mróz, choroby i pasożyty, dzięki czemu gwarantują obfite zbiory w okresie dojrzewania. Do odmian, które wyróżniają się dużymi, soczystymi owocami, zalicza się między innymi czereśnia Carmen. Jej smak może przywoływać wspomnienie dzieciństwa, gdyż drzewka są często spotykane w ogrodach i na działkach. Podobna jest także odmiana Kasandra, która również charakteryzuje się dużymi, czerwonymi owocami o wyjątkowych walorach smakowych.

Oprócz typowych gatunków możemy Ci również zaproponować czereśnie Rainer o bardzo słodkich i soczystych owocach o żółtym zabarwieniu. Odmiana ta nie jest tak popularna, jednak warto się na nią zdecydować, ze względu na dużą wytrzymałość na warunki atmosferyczne i owoce o niespotykanym kolorze. Zasady hodowli odmiany Rainer są takie same co w przypadku innych gatunków i ograniczają się jedynie do zapewnienia podstawowych warunków do wzrostu.

Drzewka owocowe – czereśnia z najlepszych hodowli

W naszym internetowym sklepie znajdziesz jedynie specjalnie wyselekcjonowane odmiany roślin, które są odporne na trudne warunki i gwarantują obfite zbiory. Wśród z nich odszukasz nawet rzadko spotykane gatunki, które nie są w Polsce zbyt popularne, jednak spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Z naszej strony możemy zapewnić, że sprzedawane czereśnie są całkowicie zdrowe, bardzo zadbane i doskonale przygotowane do zasadzenia. Oprócz tego gwarantujemy:

  • natychmiastową realizację zamówienia,
  • szybką i bezpieczną dostawę,
  • atrakcyjne ceny,
  • wiele typowych i niespotykanych odmian drzewek,
  • fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniej sadzonki,
  • czereśnie o wysokich walorach estetycznych i smakowych.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą internetową. W sprzedaży mamy zarówno wczesne, jak i późne odmiany o wydłużonym okresie owocowania. Oprócz tego możemy zaoferować także odmiany kolumnowe w doniczce, które mogą stanowić uzupełnienie aranżacji balkonowej i tarasowej. Wszystko to w świetnych cenach - sprawdź już teraz!