• Kategorie
 • Szukaj
 • 3 letnie w pojemniku

Zadbany i wypielęgnowany ogród, obfitujący w połacie zieleni to zasługa ciężkiej pracy oraz odpowiedniego doboru roślin. W przydomowych ogródkach królują przeważnie drobne kwiaty i krzewy o bardzo bujnej formie, które wymagają podstawowej znajomości zasad uprawy. Inaczej sprawa wygląda w przypadku posiadaczy dużych terenów zielonych, które planuje się zagospodarować różnymi rodzajami drzew, kwiatów i roślin w doniczkach, tworząc wspaniałą aranżację ogrodową. Roślinność nie tylko wpływa na estetyczny wygląd przestrzeni, ale także może dostarczyć soczystych owoców. Wybierając więc gatunki krzewów i drzew, warto zdecydować się na jabłoń, wiśnie lub nieco bardziej egzotyczne odmiany, które mogą bez problemów rosnąć w polskim klimacie. Zamiast oczekiwać na rozwinięcie się sadzonek, proponujemy drzewka owocowe 3-letnie w doniczce, które mają już rozbudowany system korzeniowy i nie wymagają tak intensywnych prac pielęgnacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz różne gatunki i odmiany, a także produkty wspierające ich rozwój.

Drzewka owocowe 3-letnie – zalety

Wybierając rośliny do swojego ogrodu, trzeba znać ich sposób pielęgnacji oraz termin wysadzania. Jeżeli planujesz urozmaicić teren drzewkami owocowymi w doniczkach, musisz uzbroić się w cierpliwość, gdyż potrzebują one sporo czasu do wzrostu. Zakup nierozwiniętej rośliny w balocie stwarza dodatkowo ryzyko, że nie przyjmie się w danych warunkach lub zatrzyma się na początkowym etapie wzrostu. Z tego powodu ogrodnicy, którym zależy na szybkim wzroście i pewności, że wybrany rodzaj się ukorzeni, polecamy drzewka owocowe 3-letnie. To dobre rozwiązanie dla mniej doświadczonych, którzy mogą nie poradzić sobie z wymagającą pielęgnacją nierozwiniętych roślin. Drzewka 3-letnie mają wiele zalet, które przemawiają za ich wyborem:

 • można je sadzić w dowolnym terminie w sezonie od wiosny do jesieni,

 • są już dobrze ukorzenione,

 • zaczynają wcześniej owocować,

 • niskie ryzyko, że się nie przyjmą,

 • można je przezimować w pojemniku,

 • po przesadzeniu nie są narażone na stres adaptacyjny, który może wpłynąć na wydłużenie okresu kwitnienia,

 • mają formę rozwiniętych drzewek, dlatego można łatwiej zaplanować aranżację ogrodu.

Jedną z najważniejszych zalet wynikających z faktu nasadzenia roślin w donicach jest ich uniwersalne zastosowanie. Ponieważ nie ma konieczności umieszczania w ziemi, można je postawić w dowolnym miejscu, w którym panują odpowiednie warunki do rozwoju dla danego gatunku. Nic więc nie stoi na przeszkodzie przed tym, żeby postawić je w ogrodzie, ale też w mieszkaniu, garażu, na podjeździe lub gdziekolwiek indziej, gdzie będą mogły prawidłowo rosnąć. Każda donica, w której dostarczamy drzewa owocowe, jest dostosowana do danej rośliny, atrakcyjna wizualnie, solidna i trwała.

Drzewka owocowe 3-letnie – wiele rodzajów do wyboru

W ofercie mamy wiele pospolitych odmian, które są rozwinięte, zdrowe i mają stabilny system korzeniowy. To zasługa profesjonalnej opieki ze strony wysoko wykwalifikowanych fachowców od lat zajmujących się uprawą różnorodnych gatunków – właśnie tacy specjaliści tworzą zespół naszej firmy. W sklepie znajdziesz rośliny oraz dodatki do ich pielęgnacji, aby uprawa była jeszcze łatwiejsza. Mamy wieloletnie doświadczenie w hodowli drzewek owocowych i krzewów w donicach, dlatego możemy Ci zaproponować jedynie zdrowie i prawidłowo rozwijające się sadzonki. W asortymencie posiadamy między innymi:

 • wiśnię deserową Lucyna,

 • mini kiwi Aktinida Ostrolistna z czerwonymi owocami,

 • jabłoń kolumnową Bolero,

 • jabłoń Gala.

Klientom oferujemy sprawdzone odmiany, które gwarantują obfite plony owoców o wyjątkowych walorach smakowych. Są one łatwe w uprawie i zostały w pełni przygotowane do zasadzenia. Stale uzupełniamy ofertę o nowe propozycje drzewek w doniczce, dzięki którym urozmaicisz swój ogród i zapewnisz sobie dostęp do świeżych, ekologicznych produktów.

Zapraszamy do składania zamówień oraz kontaktu. W razie problemów z wyborem z przyjemnością doradzimy i pomożemy w zakupach. Atrakcyjne ceny sprostają oczekiwaniom każdego.